Zawody i pokazy

Wyniki VI. Zawodów Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie 8 czerwca 2019 r.

taniec  towarzyski                                                                           

do 7H : Oliwa Balon – Amy Lipska - I miejsce  

Weronika Janus- Zofia Kolber - I miejsce

8-9H:  Amelia Słodka- Maja Kowalska - I miejsce

8-9 G: Maria Zielińska - 2 miejsce                     

Solistki  10-11lat klasa G: Maja Poziemska - 2 miejsce

pary 10-11 G: Kamila Dmowska- Anna Rzepecka-3 miejsce

taniec  nowoczesny       

do 7 lat mini formacja - 1 miejsce

(Oliwia Balon, Julian Kondrak, Weronika Janus, Zofia Kolber, Amy Lipska, Gabriela Banach)  

Do 9 lat solo: Maria Zielińska - 1 miejsce

Do 9 lat mini: formacja - 2 miejsce

(Kamila Dmowska, Anna Rzepecka, Maria Zielińska, Amelia Słodka, Maja Kowalska)

 do 11 lat soliści Kacper Dębski - 1 miejsce

Natalia Krzeszowiec -  2 miejsce

Karolina Wierdak -  3 miejsce

do 11 lat formacje: -  1 miejsce

(Kacper Dębski, Oliwia Calik, Nadia Muniak, Natalia Krzeszowiec, Julia Nalichowska, Nikola Sarek, Kornelia Miś, Karolina Wierdak, Daria Scognamiglio, Maja Poziemska, Martyna Wątroba,  Iza Dobrzańska)

Do 11 lat duety:  Oliwia Calik- Nadia Muniak - 1 miejsce

Kamila Dmowska- Anna Rzepecka - 2 miejsce

Scognamiglio Daria-Martyna Wątroba - 3 miejsce

Nalichowska Julia- Sarek Nikola - 4 miejsce

12-15 lat duety : Milena Kuśnierz- Andrea Wolińska - 1 miejsce

12-15 lat soliści: Andrea Wolińska - 1 miejsce

12-15 lat mini formacje: TnT Dance - 1 miejsce

( Zuzanna Golik, Amelia Wcisło, Karolina Grzyb, Kaja Grabowska)

12-15 lat formacje: TK Dance - 1 miejsce

(Milena Kuśnierz, Andrea Wolińska, Alicja Turoń, Amelia Nowak, Nikola Łowicka,   Maja Mielniczuk, Barbara Kwaśniak, Lena Sordyl, Tymon Trześniewski)

 


VI. Zawody taneczne o Puchar Dyrektora SP5 im. Polskich Olimpijczyków

w Krakowie już 8 czerwca 2019


OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA MSZANA DOLNA

Taniec nowoczesny Street Dance
19 maja 2019- sobota
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
w Mszanie Dolnej, ul. Starowiejska 4

15:00 rejestracja do 7 lat i do 11 lat
16:00 rozpoczęcie zawodów
17:00 rejestracja 12-15 lat i pow. 15 lat
18:00 rozpoczęcie zawodów
Opłata startowa Uczestnika – 20 zł od osoby za pierwszy występ i 10 zł za każdy kolejny.

Planujemy przejazd autokarem, wyjazd z pod Szkoły około g. 14- tej.
Prosimy potwierdzić udział w zawodach oraz podać sposób transportu do dnia 10 maja 2019


2019-02-09 VI. Zawody Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora SP5 w Krakowie sobota 9 lutego - sala Sp 5 al. Kijowska 8

 

VI. Zawody Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora SP5 w Krakowie

BLOK I- Taniec Sportowy

* 9:00- 9:30 - rejestracja par

8-9 lat kl. F, 10-11 lat kl. F; 12-13 lat kl. F; solistki kl.F
9:00 - 9:45- próba parkietu

10:00- rozpoczęcie turnieju

** 10:45- 11:15 – rejestracja do 7 lat kl. G; 8-9 lat kl. G,10-11 lat kl. G; 12-13 lat kl. G;

solistki kl. G

11:00- 11:30 próba parkietu

11:30- rozpoczęcie turnieju

*** 12:00 - 12:30 - rejestracja par

do 7 lat kl. H, 8-9 lat kl. H, 10-11 lat H

12:30 - 12:45 próba parkietu

13:00- rozpoczęcie turnieju

****13:30-14:00- rejestracja

14:00-14:15- próba parkietu

14:30- Formacje dziewczęce

 

BLOK II- Taniec Nowoczesny Street Dance 

 

*14:30-15:00 – rejestracja POCZĄTKUJĄCE, DEBIUTY, ŚREDNIOZAAWANSOWANE

kategorie wiekowe: do 7 lat, do 9 lat,

formacje, mini formacje duety ,soliści

14:45 – 15:15 próba parkietu

15:30– rozpoczęcie zawodów

 

**15:30-16:00 – rejestracja taniec nowoczesny klasy POCZĄTKUJĄCE, DEBIUTY,ŚREDNIOZAAWANSOWANE

Kategorie wiekowe: do 11 lat , 12-15 lat

formacje, mini formacje , duety , soliści

16:30 – rozpoczęcie zawodów


2018-11-25 Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w tańcu nowoczesnym

25 listopada 2018(niedziela) hala sportowa "Suche Stawy" ul. Ptaszyckiego 4(Nowa Huta)
odbędą się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w tańcu nowoczesnym
Blok 1
Street Dance

13.30-14.30 Rejestracja
14.30-17.30  Turniej

Kategorie:
do 9 lat mini formacje (do 7 osób)
do 9 lat formacje ( pow. 7 osób)
do 11 lat mini formacje ( do 7 osób)
do 11 lat formacje ( pow. 7 osób)
12-15 lat mini formacje ( do 7 osób)
12-15 lat formacje ( pow. 7 osób)

 Warunki uczestnictwa
- Rejestracja poprzez Centralną Bazę FTS do dnia 21 listopada 2018 r.
- Opłata startowa: 20zł/os. płatna za całą grupę do dnia 21.11.2018 na konto M-Bank 70114020040000300275439527
Ceny biletów wstępu - 20zł/ osoba


2018-11-17 TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO O KORONĘ KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO

W dniu 17 listopada 2018 zawodnicy Klubu Sportowego TK (uczniowie klas tanecznych piątej i szóstej SP5) 
uczestniczyli w Pierwszym Turnieju TAŃCA NOWOCZESNEGO O KORONĘ KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO w Bochni 
zorganizowanym w ramach Małopolskiego Związku Tańca przez Dance&Fitness House- Bochnia.

Udział w turnieju zakończył się wspaniałym sukcesem naszych zawodników prowadzonych przez p. Ewę Twardowską

Zespól T- Crew I miejsce
TNT Dance - I miejsce
Amelia Wcisło- Julia Koszut - I miejsce
Andrea Wolińska= Milena Kusnierz - I miejsce
Milena Kusnierz - I miejsce
Zuza Golik - Maja Gembołys - II miejsce
Amelia Nowak -Hanna Zakrzewska - III  miejsce
Nina Pietroń- Alicja Turoń - II miejsce
Mja Mielniczuk - Nikola Kozioł- IV miejsce

Wspólny wyjazd grup został zorganizowany przez Klub Sportowy TK.
Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych na zbliżających się 
Mistrzostwach Województwa Małopolskiego.

 


 2018-12-08 Mikołajkowy Turniej Tańca Sportowego i Nowoczesnego

Mikołajkowy Turniej Tańca Sportowego i Nowoczesnego 8 grudnia 2018 -sobota sala SP 158 Kraków-Ruczaj ul. Strąkowa 3a

Plakat_turniej mikolajkowy.pdf


 2018-12-07 COROCZNY MIKOŁAJKOWY POKAZ TAŃCA

COROCZNY MIKOŁAJKOWY POKAZ TAŃCA uczestników zajęć tanecznych 7 grudnia 2018- piątek g.17:30


PIKNIK KROWODERSKI 

W sobote 9 czerwca zawodniczki KS TK (uczennice SP5) pod czujnym okiem p. Ewy Twardowskiej
brały udział w PIKNIKU KROWODERSKIM w Parku Jordana.

 


 WEWNĄTRZKLUBOWE ZAWODY - DZIEŃ GODNOŚCI OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ 

W dniu 5 maja 2018 r odbyły się Wewnątrzklubowe zawody z okazji Dnia godności Osoby z niepełnosprawnością.

 


WYNIKI ENERGA DANCE FESTIVAL 12.05.2018

W dniu 12 maja 2018 nasi zawodnicy  uczestniczyli w zawodach  Energa Dance Festival

Poniżej wyniki:

Kat. duety do 11 lat street dance (debiuty i początkujące)
1 m-ce Milena Kuśnierz i Andrea Wolińska
3 m-ce Amelia Nowak i Barbara Kwaśniak

Kat. mini formacje do 11 lat dance street:
2 m-ce mini formacja D-Crew

  1. Andrea Wolińska

  2. Milena Kuśnierz

  3. Amelia Nowak

  4. Barbara Kwaśniak

  5. Alicja Turoń

  6. Nikola Łowicka

  7. Hanna Zakrzewska

 

Kat. formacje do 9 lat dance street:
2 m-ce formacja The Dogs

     1. Kacper Dębski

     2. Maja Rudnik

     3. Oliwia Hus

     4. Karolina Wierdak

     5. Zuzanna Zwierzyńska

     6. Kasia Kurek

     7. Teresa Klimowicz

W towarzyskim 1 m-ca bez wyróżnień

 Julia Domagalska – Solistka 8-9 H

Marysia Rusinek - Gabrysia Rusinek 8-9 H

Iga Dąbrowska – Solistka 8-9 lat G

 

Gratulujemy występu.

oprac. Małgorzata Szyda


WYNIKI Z WIELKANOCNEGO TURNIEJU TAŃCA SPORTOWEGO i NOWOCZESNEGO

W sobotę 7 kwietnia 2018 KLUB SPORTOWY TK był organizatorem WIELKANOCNEGO TURNIEJU TAŃCA SPORTOWEGO i NOWOCZESNEGO.

Impreza połączona była z akcją charytatywna na rzecz podopiecznych fundacji AVALON

Kamila i Kacpra Fortuna.

Oto wyniki naszych zawodników:

Taniec sportowy

8-9 lat klasa „H”

Amelia Słodka – Milena Grucyl – 1 miejsce

Gabriela Rusinek – Maria Rusinek- 1 miejsce

Maria Zielińska- 1 miejsce

Iga Dąbrowska – 1 miejsce

Taniec nowoczesny

Do 11 lat mini formacje początkujące - T- CREW– 1 miejsce

Do 11 lat debiuty początkujące-  MILENA KUŚNIERZ- ANDREA WOLIŃSKA – 1 miejsce

12-15 lat mini formacje średniozaawansowane-  T& T Dance – 2 miejsce

Do 9 lat mini formacje początkujące Street Dance – The DOGS – 3 miejsce

12-15 lat duety średniozaawansowane-   AMELIA WCISŁO- JULIA KOSZUT- 3 miejsce
                                                                KAROLINA GRZYB- KAJA GRABOWSKA- 4 miejsce 
                                                                ZUZANNA GOLIK- OLIWIA KASPERCZYK- 5 miejsce

Do 11 lat solo początkujące                     HANNA ZAKRZEWSKA – 6 miejsce
                                                                LENA SORDYL – 7 miejsce

Do 11 lat solo średniozaawansowane-      KACPER DĘBSKI- 6 miejsce


Wyniki z zawodów 21.01.2018

V. Zawody Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora Szkoły 
Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 w Krakowie 21 stycznia 2018 r.

Organizatorzy: Klub Sportowy TK, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5,
Rada Dzielnicy 5, Małopolski Związek Tańca
Zawody połączone były z akcją charytatywną na rzecz Fundacji SERCE dla MALUSZKA
zrealizowane dzięki pomocy Seniorów-wolontariuszy grupy Gosza KS TK

Poniżej wyniki zawodów zawodników KS TK taniec towarzyski:

do 7H:
LiIiana Macioł – I miejsce z wyróżnieniem
Iga Dąbrowska, Maja Kowalska, Amelia Słodka, Zofia Będkowska - I miejsce
8-9H:
Nicola Szczypczyńska- Maria Zielińska - I miejsce
Kamila Dmowska- Anna Rzepecka - I miejsce
Gabrysia Rusinek-Marysia Rusinek - I miejsce
8-9 G:
Maja Poziemska – Zuzanna Zwierzyńska - 2 miejsce
10-11G:
Barbara Kwaśniak- Nikola Łowicka - 3 miejsce
Solistki klasa G:
Jagoda Cieśniarska -3 miejsce 
- taniec nowoczesny do 11 lat 
duety początkujące Street Dance
Andrea Wolińska- Milena Kuśnierz - 1 miejsce 
Barbara Kwaśniak- Amelia Nowak - 3 miejsce 
12-13 lat duety początkujące Street Dance
Kaja Grabowska- Karolina Grzyb - 1 miejsce 
Julia Koszut- Amelia Wcisło - 4 miejsce 
Maja Gembołyś- Amelia Wójcicka - 5 miejsce
Do 11 lat solistki początkujące
Lena Sordyl - 2 miejsce
Do 9 lat formacje taneczne mini
TK Crew - 1 miejsce 
The Dogs - 2 miejsce 
12-15 lat formacje taneczne
TnT Dance - 2 miejsce 
10-11 lat formacje taneczne
The Crew - 1 miejsce      


 W dniu 16 grudnia 2017 odbył się Mikołajkowo-Świateczny Turniej Tańca Sportowego i  Nowoczesnego, w którym uczestniczyli nasi zawodnicy.

Poniżej wyniki:
Do 11 lat Duety Street Dance:
1m. Kaja Grabowska- Karolina Grzyb
2m. Zuzanna Golik- Oliwia Kasperczyk
3m.Julia Koszut- Amelia Wcisło
4m. Maja Gembołyś- Amelia Wójcicka

Do 9 lat Mini Formacje:
2m. The Dogs      opiekun Wojciech Kęska
3m. Mini TK Crew  opiekun Diana Król

ZDJĘCIA


 

„Mikołajkowo-Świąteczny Turniej Tańca Sportowego“
Sobota 16 grudnia 2017- Szkoła Podstawowa nr 158
Kraków, ul. Strąkowa 3A
WSTĘP WOLNY dla publiczności, wpisowe dla zawodników 15 zł od osoby

Impreza połączona z akcją charytatywną dla rzecz MICHAŁKA  DADEJ

BLOK I

9:00-  9:30 - rejestracja klasa F
9:00 - 9:45 - próba parkietu
10:00       - turniej
        
10:45- 11:15 – rejestracja klasa G
11:00- 11:30 - próba parkietu
11:30        - turniej

12:00- 12:30 - rejestracja klasa H
12:30- 12:45 - próba parkietu
13:00        - turniej

13:30-14:00 – rejestracja taniec nowoczesny POCZĄTKUJĄCE, DEBIUTY
kategorie wiekowe: do 7 lat, do 9  lat, do 11 lat
formacje, miniformacje, duety ,soliści
13:45 – 14:15 próba parkietu
14:30– turniej taniec nowoczesnego

15:00-15:30 – rejestracja taniec nowoczesny klasy POCZĄTKUJĄCE, DEBIUTY
Kategorie wiekowe: 12-15 lat, powyżej 25 lat
formacje, miniformacje , duety , soliści
16:00 – turniej taniec nowoczesnego


Spotkanie Seniorów dzielicy V

W sobotę 21 października grupy taneczne (klas, IV, V, VI) uświetniły swoim pokazem tańca nowoczesnego Spotkanie Seniorów dzielicy V , które odbyło się w Domu Harcerza przy ulicy Reymonta.
Dziękujemy tancerkom oraz p. Ewie Twardowskiej.

 


Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Tańcu Nowoczesnym

W sobotę 7.10.2017 grupa TnT Dance tańczyła w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Tańcu Nowoczesnym
W kategorii do 11 lat Fromacje Free Street La nie miała konkurencji

ZDJĘCIA


 Wyniki z Tanecznej Majówki 29 maja 2017

Taniec Nowoczesny
kat do 11 lat Mini Formacje grupa Debiuty i Początkujące
1m. Zespól TNT Dance SP 5 (klasa 4 i 5)
kat 12-15 lat Mini Formacje grupa Debiuty i Początkujące
2m. Quick Silver SP 5 (klasa6)

Taniec Sportowy
Kat.10-13 lat klasa “G”
Nikola Łowicka- Barbara Kwaśniak- drugie miejsce
Kat. 8-9 lat klasa „H”
Łucja Niemiec- Izabela Dobrzańska- pierwsze miejsce

ZDJĘCIA


Wyniki Wiosennego Turnieju Tańca 9 kwietnia 2017

TANIEC NOWOCZESNY

Do 9 lat Mini Formacje Początkujące

     1m. z wyróżnieniem CRAZY STARS –SP Węgrzce Wlk

Duety do 11 lat debiuty

     1m. Aleksandra sułko- Zuzanna Dudek- Centrum Sportu IRBIS

Do 9 lat Formacje debiuty

      1m. FUN KIDS- Dwór Czeczów

      2m. The Dogs- KS TK SP 5

Do 9 lat solo debiuty

      1m. Oliwia Flak – Dwór Czeczów

Do 11 lat Formacje debiuty

      1m. z wyróżnieniem D Crew – KS TK SP5

Do 9 lat Duety debiuty

      1m. Julia Bieniek- Gabrysia Ociepka- Dwór Czeczów

Do 11 lat formacje początkujące

      1m. CZADERSI- Dwór Czeczów

      2m.TNT Dance –KS TK SP 5

Do 11 lat solo debiuty

      1m. Julia Konik- Dwór Czeczów

12-15 lat Formacje Początkujace

      1m. MDS TEENS- Dwór Czeczów

      2m. QUICK SILVER – KS TK SP5

 

Taniec Sportowy

Solistki klasa “G” - Maja Poziemska – 3 m

Solistki klasa „H” - Marysia Zielińska – miejsce PIERWSZE

10-13 „H” Jan Kukuła –Kinga Duda – miejsce PIERWSZE- otrzymali klasę „G”

                 Weronika Tokarz-Amelia Gąsiorowska ST Brzoskwinka - otrzymali klasę „G”

                 Dominika Tekielak- Julia Kołodziejczyk - ST Brzoskwinka -otrzymali klasę „G”

10-13 lat klasa „G” 2m. Milena Kuśnierz-Amelia Nowak - otrzymali klasę „F”

                               2m. Hanna Zakrzewska- Lena Sordyl - otrzymali klasę „F”

                               3m. Andrea Wolińska- Nina Pietroń

                               Barbara Kwaśniak- Nikola Łowicka

                               Alicja Turoń- Maja Mielniczuk

8-9 lat klasa „H” Piotr Lichoń- Gabrysia Maślej- miejsce PIERWSZE

                            Łucja Niemiec- Izabela Dobrzańska – miejsce PIERWSZE z wyróżnieniem

8-9 lat klasa „F” 1m. Łukasz Król- Wiktoria Morańska- Wir Dance Nowy Sącz

10-11 lat klasa „F” 1m.Jakub Szymański-Emilia Wyjadłowska- Styl Kraków

12-13 lat klasa „F” 1m. Mikołaj Adamus- Jessica Kurleto- Elita Kraków


Wyniki IV. Zawodów Tańca Sportowego o Puchar Dyrektora ZSO 51 w Krakowie

Taniec Sportowy

12-13 F- Puchar zdobyła para Gerard Ciernia- Anna Ćwierz – Professional Dance Głogoczów

10-11 F- Puchar zdobyła para Antoni Sabat- Amelia Kania – Styl Kraków

Do 9 lat- Puchar zdobyła para Tomasz Szczepaniak- Klaudia Rosiek- Wir Dance Nowy Sącz

Solistki klasa F –    Julia Kurek Pasja Kraków

II m. Oliwia Kasperczyk – Klub Sportowy TK Kraków

Do 7 lat klasa H :    Gabriela Rusinek- Marysia Zielińska- I m z wyróżnieniem

8-9 lat klasa H:       Anna Rzepecka-Kamila Dmowska I m z wyróżnieniem

                                Bianka Barczyńska- Nikola Szczypczyńska Im

                                Piotr Lichoń – Karolina Wiertak I m

                                Jagoda Cieśniarska- Zuzia Zwierzyńska-I m z wyróżnieniem- klasa G

10-13 lat klasa H:   Jan Kukuła- Kinga Duda – I m.

                                Weronika Tokarz- Amelia Gąsiorowska- 1 m. z wyróżnieniem

Solistki „H”:             Nina Pietroń I m z wróżnieniem

                                Marysia Rusinek I m

                                Łucja Niemiec I m z wróżnieniem

                                Dominika Tekielak I m

Solistki klasa „G” :   Maja Poziemska II m

8-9 lat klasa „G”      Andrea Wolińska- Maja Dąbrowska – III m

                                Zakrzewska Hanna- Lena Sordyl – III m

                                Zosia Ruda- Izabela Balcerzyk IIIm

                                Maja Mielniczuk –Alicja Turoń II n

                                Basia Kwaśniak- Nikola Łowicka IiIm

                                Milena Kuśnierz- Amelia Nowak Im

 

Panele sędziowskie:

Panel 1: Kaja Kudełko, Urszula Węgrzyn, Damian Król

Panel 2: Wojciech Kęska, Ewa Twardowska, Magdalena Gołąb

Panel 3: Katarzyna Macuga, Aleksandra Czopek, Janusz Szczepaniak,

Panel 4: Joanna Szewczyk, Paulina Sikorska, Diana Król

 

Wyniki naszych zespołów:

DEBIUTY do 11 lat formacje HIP HOP - !m. DOGS- zespół uczniów ZSO 51 –instruktor Wojciech Kęska

DEBIUTY do 11 lat mini formacje - 1m. TK TEENS- zespół uczniów SP36- instruktor Joanna Szewczyk

3m. TK KIDS - zespół uczniów SP36- instruktor Joanna Szewczyk

4m. TK JANG- zespół uczniów SP36- instruktor Joanna Szewczyk

POCZĄTKUJĄCE 12-15 lat mini formacje -2m. Quick Silver - zespół uczniów ZSO 51 –instruktor Ewa Twardowska

ŚREDNIOZAAWANSOWANE do 11 lat formacje -2m. TNT DANCE zespół uczniów ZSO 51 –instruktor Ewa Twardowska

ŚREDNIOZAAWANSOWANE do 11 lat formacje- 2 m D CREW zespół uczniów ZSO 51 –instruktor Diana Król

ŚREDNIOZAAWANSOWANE 12-15 lat mini formacje Em TEAM – 2m zespół uczniów ZSO 51 – instruktor Michalina Szkolak


Wyniki Jesiennych Zawodów Tanecznych

Kat 8-9 Klasa G
Hania Zakrzewska i Lena Sordyl 1 miejsce
Milena Kuśnierz i Nicola Łowicka 2 miejsce
Alicja Turoń i Basia Kwaśniak 3 miejsce

Kat do 7H
Zuzanna Zwierzyńska i Maria Zielińska 1 miejsce
Gabriela Rusinek i Maria Rusinek 1 miejsce

Kat 8-9H
Maja Poziemska i Hanna Bętkowska 1 miejsce-awans do G

Kat Showdance do 11 lat
II m-ce
Zuzanna Golik 4a
Kaja Grabowska 4a
Oliwia Kasperczyk 5a
Maria Kuchno 5a


 Wyniki Turnieju Tańca SALT CUP w kopalni Soli w Wieliczce

W dniu 30.10.2016 w kopalni Soli w Wieliczce nasi tancerze uczestniczyli w Turnieju Tańca SALT CUP
Rusinek Gabriela - Zielińska Marysia – klasa PIERWSZA- miejsce PIERWSZE
Zuzanna Zwierzyńska - Maja Poziemska- klasa DRUGA – miejsce PIERWSZE z WYRÓZNIENIEM
Magdalena Kuśnierz - Barbara Kwaśniak- klasa TRZECIA- miejsce PIERWSZE
Gratulujemy


 Wyniki Mistrzostw Województwa Małopolskiego FTS

Na Mistrzostwach Województwa Malopolskiego FTS w dniu 9.10.2016
Kat.do 11 lat showdance grupa w składzie
Oliwia Kasperczyk, Maria Kuchno, Amelia Wójcicka, Amelia Wcisło, Zuzanna Golik, Karolina Grzyb, Kaja Grabowska, Maja Gembołyś, Julia Koszut- zajęła miejsce TRZECIE
Gratulujemy występów.


Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Tańca "O Puchar Przewodniczącego Rady m.Krakowa"

Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca O Puchar Przewodniczącego Rady m. Krakowa w dniu 17 września
grupa tańca nowoczesnego z  ZSO 51 zajęła w kategorii do lat 11 miejsce DRUGIE


Wyniki turnieju "O Puchar Starosty Wielickiego" w Wieliczce 24 kwietnia 2016

do 7 lat "H" Gabrysia Maslej- Piotr Lichoń - I m z wyróżnieniem
10-11lat "H" Jan Kukuła-Kinga Duda - Im.
8-9 "G" Alicja Turoń-Lena Sordyl - II m.
Basia Kwaśniak- Milena Kuśnierz-III m.
Hania Zakrzewska- Maja Dąbrowska- III m.
10-11 "F" Zuzia Golik- Karolina Grzyb- 6 m Finał


Wyniki Turnieju Tańca Nowoczesnego "MAXDANCE FESTIVAL"-16.04.2016

Grupa klasy IV i V w składzie: Hanna Żmuda, Patrycja Gorzkowska,Gabriela Kmiotek, Nadia Kliś, Oliwia Kasperczyk wywalczyła
miejsce PIERWSZE- serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerowi.
W zawodach startowała również grupa z klasy III "TnT Dance"
oraz dziewczyny z Gimnazjum- zajęły miejsca w finałach,
obie grupy świetnie się zaprezentowały.


Wyniki Turnieju Tańca w Grajowie koło Wieliczki 19 marca 2016 r.

do 9 lat klasa "H" pary reprezentujące Klub sportowy Tk ze Szkoły Podstawowej nr 5

Daria Bała- Nikola Łowicka
Hanna Bętkowska- Maja Poziemska
Jagoda Cieśniarska- Zuzanna Zwierzyńska

Zajęły miejsce PIERWSZE z WYRÓZNIENIEM w kategorii do 9 lat klasa "G"

Lena Sordyl i Alicja Turoń oraz  Milena Kuśnierz i Hanna Zakrzewska
uplasowały sie na miejscu PIERWSZYM
natomiast  Barbara Kwaśniak i Maja Dąbrowska  zajęły miejsce TRZECIE

W klasie "F" grupa 10-11 lat  Karolina Grzyb - Zuzia Golik
mimo bardzo dobrego występu zajęły miejsce w 1/4 finału

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY


Uczestnicy zawodów w Wieliczce 15 listopada 2015 r.

Kat do lat 7 klasa „H”

1. Piotr Lichoń- Gabrysia Maślej - złoty medal z wyróżnieniem
2. Hanna Bętkowska i Maja Pozmierska - złoty
3. Jagoda Cieśniarska i Blanka Marchewka -złoty
4. Ewa Myszkowska i Izabela Dobrzańska - złoty medal z wyróżnieniem
5. Zuzanna Zwierzyńska - złoty

 

Kat. do 9 lat klasa „H”

1. Wojciech Kondracki i Beata Wiśniowska - złoty medal
2. Norbert Kociarz i Maja Gembołyś - złoty medal z wyróżnieniem
3. Basia Kwaśniak i Daria Bała - złoty medal
4. Maja Dąbrowska i Ala Turoń - złoty medal z wyróżnieniem
5. Lenka Sordyl i Milena Kuśnierz - złoty medal z wyróżnieniem
6. Amelka Nowak i Iza Balcerzyk - złoty medal
7. Zosia Kołodziejczyk - złoty medal

 

Kat do 9 lat klasa „G”

1. Karolina Grzyb i Zuzanna Golik - złoty medal
2. Kaja Grabowska i Joanna Kobel - brązowy medal
3. Maciej Kowalski i Amelia Wójcicka - srebrny medal
4. Amelia Wcisło i Julia Koszut - brązowy medal

 

SOLISTKI klasa „G”:

1. Karolina Grzyb – złoty medal
2. Zuzia Golik - złoty medal
3. Kaja Grabowska- srebrny medal

 

SOLISTKI klasa „F”

1m. Oliwia Kasperczyk
2m. Martyna Grocholska
4m. Agnieszka Skoczylas

 

12-13 lat klasa „G”

1m. Igor Maślej- Klaudia Kosmacz

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :-)


Drugie Zawody Taneczne "o Puchar Dyrektora ZSO 51 w Krakowie"
24 stycznia 2015
Sala Gimn. ZSO nr 51 w Krakowie, al.Kijowska 8


Wyniki:
Kategoria 10-11 "F"
Puchar Dyrektora dla pary Szymon Mikoś- Ola Zielińska
Kategoria12-13 " E"
Puchar Dyrektora  dla pary Leon Bugaj- Marta Figurska
Kategoria 10-11 "E"
Puchar Dyrektora dla pary Igor Zieliński- Julia Urbanik

Następujący nasi zawodnicy wywalczyli wyższe klasy taneczne:

klasę "G" otrzymali:
Karolina Grzyb,  Zuzanna Golik,Kaja Grabowska,Kobel Joanna, Koszut Julia
Wcisło Amelia, Jarzynka Mateusz, Kuchno Marysia, Szkatuła Wojciech, Budka Agnieszka

klasę "F"otrzymały:
Agnieszka Skoczylas,Martyna Grocholska, Szarek Ola, Julia Mach

OLIMPIJSKI TURNIEJ TAŃCA PASJA  2015
7 lutego 2015
Sala Gimn. Zespołu Szkół Sportowych os. Handlowe 4

klasę "F" otrzymali:
Patrycja Gorzkowska, Maciej Ryś
klasę "G" otrzymali:
Nicola Kotlarz , Magdalena Glodt

Od 22 lutego do 1 marca byliśmy na obozie zimowym  w Poroninie

14 marca w ZSO 51 odbywał sie dzień OTWARTY, na którym wystąpili nasi tancerze

Wiosenne Zawody Taneczne  
28 marca 2015
SKAWINA, Miejski Ośr. Sportowo- Rekr. Gubałówka,ul. Spacerowa
W kategorii 10-13 lat klasa "G"
1m. Igor Maślej- Klaudia Kosmacz

XIII  IGRZYSKA  TAŃCA  SPORTOWEGO
organizator: Klub Sportowy TK   partner: Małopolski Związek Tańca

FREESTYLE- g.9:00
kategorie klasy 4-6  15 grup  
kategorie klasy 0-3  13 grup  
kategoria Gimnazjum
Sędzia Główny EWA TWARDOWSKA
                                    
TANIEC TOWARZYSKI SZKOŁY-g.11:00
klasy 0-1   Walc Angielski, Samba, Polka   
klasy 2-3   Walc Angielski, Samba, CCC, Polka
Sędzia Gówny TADEUSZ KRUPIŃSKI                            

ROCK and ROll- g.14:00
17 par reprezent. Klub Rock and Rolla Akrobatycznego Klub Sportowy Podwawelski
Sędzia Główny Szymon Szpulecki
                   
GRUPY WSTĘPNE- g.16:00 i g.18:00
Sędzia Główny: TADEUSZ KRUPIŃSKI

Wyniki:
Zespoły klasy 4-6
1m. Dance Army
2m. Flesh
3m.Heaven Crew z Brzeżnicy i Revolution SP 5
Zespoły Przedszkolaki
Mini Eliciaki oraz Gwiazdy 1 miejsce złote medale
Zespoły klasy 1-3
1m. MC junior
2m. Eliciaki
3m.Dance Kids z Brzeźnicy
Zespoły z Gimnazjum
1m. Flame
2m.Pussycat Dolls Gimnazjum 76
3m. 99-Line
W kategorii 8- 9 lat klasa "G"

Brąz miejsce trzecie zajęły:Joanna Kobel- Kaja Grabowska , Amelia Wcisło, Maciej Kowalski- Amelia Wójcicka
Srebro miejsce drugie:Adam Niedbalki- Natalia Pietrusiak
Złoto miejsce pierwsze:Zuzanna Golik- Karolina Grzyb
W łączonych kategoriach  8-9  lat "H" oraz10-11 "H"
Pierwsze z wyróżnieniem zajęły:
Ala Turoń- Lena Sordyl ,Zosia Kołodziejczyk-Milena Kuśnierz
Pierwsze miejsce zajęły: Maja Dąbrowska-Hania Zakrzewska, Basia Kwaśniak, Sara Łotocka- Beata Wiśniowska, Wojtek Kondracki- Maja Gębołys,Zosia Ruda- Nina Pietroń
W kategorii 10-13 lat klasa "G"
2m. Igor Maślej- Klaudia Kosmacz
W kategorii Solistek w klasie"H" :Amelia Nowak 1 miejsce
w klasie"G" Karolina Grzyb 1 miejsce

W dniu 18 kwietnia (sobota) pierwsze spotkanie z cyklu Szkoleń Tanecznych organizowanych przez  Małopolski Związek Tańca  dla wyróżniajacych się tancerzy
sala gimn. SP 36 ul.Mazowiecka 70

WIELICKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO
26 kwietnia 2015
WIELICZKA, Kampus Wielicki ul. Piłsudskiego 105

PODSUMOWANIE ROKU TANECZNEGO PIERWSZOKLASISTY
8 maja –piątek g.18:00
STUDIO TAŃCA GOSZA ul. Kazimierza Wielkiego 11

W dniu 9 maja( sobota) drugie szkolenie Okregowe Małopolskiego Związku Tańca
STPasja -ul. 29 Listopada 104

OLIMPIJSKI TURNIEJ TAŃCA „PASJA” 2015 oraz Puchar Polski FTS
KRAKÓW, hala sportowa, os. Handlowe 4

udział wzięły w kategorii 8-9 lat klasa "H"
Hanna Zakrzewska - Alicja Turoń
pierwsze miejsce z wyróżnieniem
Amelia Nowak- miejsce pierwsze
w kategorii 8-9 lat klasa"G"
Joanna Kobel- Kaja Grabowska- miejsce drugie

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA w SP5
20 maja(środa)
udział biorą tancerze z klasy IV oraz z Vi VI

23 maja (sobota) 8 Krowoderski Piknik Rodzinny
ZSOI nr 1 al. Kijowska 3
występują w pokazach tańca nowoczesnego nasi tancerze z  klasy drugiej oraz gimnazjalistki